Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Eylül, 2013 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Macera Dolu, Sonu Olmayan ve İnsanları Birbirine Bağlayan Yollar...

Hayatı yollarda geçen bir insan olarak yolculuğa çıkmayı seviyorum. Şehir içi, şehir dışı, yurt dışı hiç fark etmez. Yolculuk dediğiniz anda ben de bir heyecan, bir hazırlanma telaşı başlıyor. İşim gereği de sık seyahata çıkıyorum, bunun dışında gezmeyi seven bir yapım olduğu için ayrıca kendim, ailem ve özellikle kafa dengi dostlarımla da sürekli yollardayım. Tek kötü huyum fotoğraf çekmeye bir türlü alışamadım. O anın tadını kaçırdığımı düşünüp en fazla 3 - 5 foto çekiyorum. Bugün bile Bakırköy sahile gittik, Yeşilköy'e geçtik ama 6 tane fotoğraf çektim sadece. Hoşunuza gidecektir yazı, sonuçta seyahat etmeyi herkes sever değil mi? Madde madde gidelim. Kısa yazacağım dedim ama yine tutamadım kendimi.

Music Bank'e Gittim, Gördüm, Yazıyorum...

İstanbul'dan bir Music Bank geçti!!! Hepimizin deli gibi beklediği o gün geldi, çoktan geçti bile hatta... Music Bank in İstanbul tek kelimeyle mü-kem-mel-di!!! Bu sefer anlatımı madde madde yapmak istiyorum, hatta kendi çapımda küçük bir Music Bank "en"leri yapacağım yazıda. Tanıtım yazılarını yazacak bir sürü blogger var, ben farklı bir şey yapmak istedim, eğlenceli olur :)

Sabahın köründe Ataşehir'e giden arkadaşlarımız, bir gün önce de havalimanında grupları karşılamışlardı. Bu yüzden doğru düzgün uyku bile uyuyamadan sıraya girdiler. Biz biraz daha geç gittik, Ülker Sports Arena'ya vardığımız zaman nasıl bir sıra vardı anlatamam. Sonuna göremiyorsunuz, öyle diyeyim. Sırada Twitter'da, Facebook'ta, blogda konuştuğum ama gerçek hayatta görmediğim bir sürü insanı gördüm. Hepsiyle tanışmak bile gecenin en güzel olaylarından biriydi. Hepsi de harika insanlar, çok sevdim. 

Biz Platinum almıştık bileti. Daha önce de dediğim gibi Bigbang veya Sistar gelseydi d…

Music Bank in İstanbul, Hayaller ve Kpop hakkında aforizmalar...

Hepimizin bildiği gibi bu Cumartesi Music Bank'in İstanbul ayağı gerçekleşecek. Birbirinden kaliteli 5 grup ve 1 soloistin katılacağı konser için her şeyimiz hazır. Sadece akrep ve yelkovanın daha hızlı dönmesini diliyor ve sabırla bekliyoruz. Yıllardan beri Türkiye'nin Dünya yerine Mars'ta olduğu hakkında acı-tatlı espriler yaparak kendimizi avuturken Expo sayesinde Kpop'un dünya etkinliklerinden birine ev sahipliği yapma haberini almak, hepimizde şaşkınlık ve sevinç yarattı. Ben de bunun hakkında biraz konuşmak istiyorum.

Bir kere Super Junior, Beast, F.T Island, Mblaq, Miss A ve Ailee hayranları inanılmaz şanslı. Yüzlerce Kpop grubu arasında hayranı oldukları grup ya da grupların gelecek olması sizi ayrı bir kefeye koymamızı sağlıyor. Eminim bu konserde en çok siz eğleneceksiniz, hakkınızdır.