Ana içeriğe atla

Seks gözlüğü: Takınca çıplak görüyormuşsun(!)

     Beyler beyler!

      Geldi, sonunda o beklediğiniz(!) ürün geldi. Ne mi o? Tabi ki de x-ray gözlük. Artık gani gani vücutları görebileceksiniz. Gel vatandaş gel!

     İşin şakası bir yana şu anda o kadar gülüyorum ki. Hani geçenlerde internette tecavüz spreyinin satıldığını ve başta Radikal’de çıkan haberlerden sonra bu düzmece tezgahı yapan İzmir’de yaşayan 20 yaşındaki gencin yakalanışını belki biliyorsunuzdur. İşte daha onun teri kurumamışken bir başka şeye bu sefer ben şahit oldum. Şu yukarıda gördüğünüz resim şaka değil. Ciddi ciddi böyle bir şey için site açmışlar. Aha bu da adresi: http://fantezigozluk.com

    Vay vay vay, sitenin ismine gel. Yurdum insanının buna nasıl bir tepkisi olduğunu siz sormadan ben size söyleyeyim. Sitenin adresini tıklayıp girdiğimde tam 517 kişinin online olduğunu ve sitede gezdiğini görünce ufak çapta bir şok yaşadım. Yurdum erkeği oldukça rağbet gösteriyormuş. Şahsen sitede o kadar dolandığım halde bana hala şaka gibi geliyor?

     Açıklamalara bakalım şimdi de. O abuk fontla neler neler döktürmüş acaba bu çakallar?

     Gördüğünüz gibi hayal gücünün bir sınırı yok tabi. 16 bakmayı bilememiş ayrıca, tabi bu kadar ileri düzeydeki bir teknoloji harikasıyla karşılaşan insanlar kullanamadı, vah vah vah! Diğerleri çıplak kampını arşındırıyormuş. Bir de bunun normal gözlüğünü yaparlar yakında. Şimdi malum kışa giriyoruz, güneş gözlüğü de adı üstünde. Daha iyi kamuflaj ve satma için normalini de yapmalarını bekliyorum ben.

    Sitenin yorum kısmı içler acısı, böyle bir şeyi cidden satın almış olan insanların salaklıkları aklınıza gelip gülüyorsunuz. Sitenin iletişim kısmındaki adreste sokak ismi düzgün bile yazılmamış. Ayrıca şu yukarıdaki font ne lan? Comic Sans yapsaydınız bari, daha gayri ciddi olamazdı hani. Bizimle birileri çok pis taşak geçiyor sanırım. Bunun da Radikal’de haberi çıksın diye Radikal Yazarı Ezgi Başaran’a tvit attım. Eğer haberi çıkarsa kaç kişinin bundan satın aldığını öğrenip “Hassssibe teyze” çekebiliriz.Ekran Alıntısı

     Son olarak fiyatını merak ettiğinizi biliyorum. O yüzden amme hizmeti yaparak size fiyat listesini de  gösteriyorum. Şimdi zaten en aşağıdaki şeyin diğerlerinden ne gibi farkı var da en pahalısı o oluyor diyebilirsiniz. 100 kişiye sorduk, biz de bilmiyoruz. Ortadakini de Google’a “iPhone’lu gözlük” diye aratıp bulmuşlar sanırım. Ama ilk sırada 170 liraya satılan gözlük ise en ilginci. Neden mi? Dikkatli bakarsanız sol taraftaki kulaklığı görürsünüz. İşte bu ürün aslında “mp3 çalarlı güneş gözlüğü” Afilli bir gözlük ekleyelim mi paraları cukka ettiğimiz anlaşılmasın denmiş. Ya, işte durum bundan ibaret. Tecavüz spreylerine özel, çıplak gösteren gözlüklere(!) özel internet siteleri açılıyor ve ziyaretçilerle dolup taşıyor.

    Eminim şu siteye giren insanların çoğu bir saniyeliğine olsa bile düşünmüştür “ben bunu alsam mı” diye. Bizim gibi rastgele girenler ise ilk başta oha deyip sonra gülmüşlerdir sanırım. İşin en kötü yanı ise site içerisindeki galeri bölümünde yer alıyor. “Bakın gözlük gerçekten çıplak gösteriyor” cümlesini kanıtlamak için kanırtmışlar resmen. Cinsel organların gözüktüğü bu galeri ise rezilliğin son noktası. İnsanların ceplerini nasıl boşaltırız mantığı her devirde olacak sanırım. Lütfen bu kadar aciz, bu kadar cahil olmayın. Böyle simsarlara salakça bir zevk bulmak umuduyla cebinizdeki üç beş kuruşu vermeyin. Yani ben şahsen bunu satın alan birini tanısam ömür boyu dalga geçerdim herhalde. O kadar uçmayın, tamam mı?

***

Şimdi asıl haberi verdiğime göre diğer ufak haberi buraya sıkıştırabilirim. Bumerang blog ödüllerine aday oldum arkadaşlar. Oy verirseniz çok sevinirim. Hürriyet'in düzenlediği bir yarışmadır. Herkesin bir oy hakkı olduğu için cep telefonunuza ücretsiz doğrulama kodu geliyor, bu yüzden önemli. Şimdiden teşekkür ederim :)

     İsterseniz “bu”  linke tıklayarak oy verebilir, veya blogumun sağ üst köşesinde yer alan “Bumerang ödülleri adayı, oy ver” kısmından oy verebilirsiniz.

Not: Haydin ben kaçar..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Acemİlİğİnİ Manİsa'da Yapacak Askerler İçİn Önemlİ Bİlgİler

Herkese yeniden merhaba. Biliyorum eskisi gibi sık yazmıyorum, ama geç de olsa bu konu hakkında bir şeyler yazacağım için mutluyum. Bugünkü konumuz askerlik. Ben 354 KD olarak askerliğimin acemiliğini Manisa'da, ustalığını ise Kıbrıs'ta yaptım. Daha önceden bilgiler toplamıştım ama sağlam ve toplu bir kaynak bulmakta zorlanmıştım maalesef. Ben de sonra buralara gidecek arkadaşlar aynı durumu yaşamasın diye kaynak niteliğinde bu yazıyı yazıyorum. Kasım celbinde gidecek olan arkadaşlara da şans ve sabır diliyorum. Umarım bir an önce biter. Kısa dönem, uzun dönem... Hiç fark etmez. Manisa Batı Kışla'ya ve Kıbrıs'a, özellikle Magosa'ya askerliğin düştüyse bu yazı tam sana göre. Okumadan geçme sakın... Ayrıca Lefkoşa ve Girne hakkında da bilgiler vereceğim ucundan... Bu yazıda Manisa'dan bahsedeceğim, diğer yazıda ise Kıbrıs. Usta birliği olduğu için Kıbrıs daha uzun sürecek.


Acemi Birliği Manisa Batı Kışla 
Başlıyoruz. Arkadaşlar ben askerliğimi öğrendikten sonra int…

Güney Kore'ye Gİtme ve Yerleşme Yöntemlerİ

Uzun bir aradan sonra yeniden karşınızdayım... Özlediniz mi beni? :) Yazmış olduğum "Bigbang'e hediye gönderme"yazısı tam olarak bir geri dönüş değildi. Asıl dönüşü bu yazıyla yapıyorum. Aslında böyle bir yazı yerine taslaklarımda yer alan "askerlik" yazısını bitirip yayınlayacaktım ama askerliği şu sıralar aklıma getirmek istemiyorum. O yazı için biraz daha bekleyeceğiz. Peki neden böyle bir yazı yazmak istedim? Tek cümleyle "ben de bilmiyorum" Akşam akşam eğlenmek istedim, bu konu üzerinden de eğlenceli bir şeyler karalayayım dedim. 

Bu yazıdaki örnek ülkemiz Güney Kore ama siz bunu Japonya, Çin, Tayvan veya başka bir ülke için de ele alabilirsiniz. Zaten belli başlı aynı konular oluyor. Gözümüzün nuru, Türk gençlerinin hayali, ünlü dolu sokaklarıyla Seul, meşhur sahili, sevimli aksanıyla Busan, muhteşem manzarası, lezzetli deniz ürüyleriyle Jeju Adası ve diğerleri... Güney Kore kesinlikle iştahımızın açılmasına sebep oluyor değil mi? Neredeyse 10.00…

Kore ve Japon dizilerini yayınlayan Türk kanalı

Başlık aslında güzel bir isteği sunuyor bize. Bu yazıda biraz daha detaya ineceğim, kendi düşüncelerimi sunacağım size. Şu sıralar Twitter’da devam etmekte olan bir etkinlik var. #TURKEYwantsKBSTURK tag’i Trending Topic’e sokulmaya çalışılıyor. Bu kadar zahmete girmeye gerek olmadığını düşünüyorum ben. Çok çok yakınımızda bulunan bir şeyi değiştirme imkanına sahip olabiliriz belki de. Nasıl mı? Bu yazı işte bunu anlatıyor.Planet kanalları var bilir misiniz?
Planet Sinema
Planet Çocuk
Planet Pembe gibi.
Türk kanalları bunlar, tematik kanallar. İşte bu kanallardan Planet Pembe'de sürekli Latin dizileri yayınlanıyor. 5 6 sene öncesine kadar çok popüler olan Latin dizileri. Onların yerini Asya dizileri aldı, ama bizim ülkede bunu duyuramadık maalesef.
Ben olsam Planet Pembe kanalının Latin dizilerini bırakıp Kore ve Japon dizileri yayınlamasını sağlardım. Adı da Planet Asya olurdu mesela.
Bu kanalların reyting derdi yok, ama reklam …