Ana içeriğe atla

Neleri arayarak bloguma geliyorlar?


     Yokluğumda iki kere mimlenmişim demiştim ya, işte şimdi yazacağım konu da ikinci mimle alakalı. Koredelisi benim de yazmamı istediği için hemen işe koyuldum. Bu seferki konumuz ise “blogumuza en ilginç neleri arayarak gelmişler?” 10 tanesini yazacağım şimdi.
     Metropol Günlüğü’nü ilk açtığım günden beri acayip şeylerle bloguma tıklayan kişilerin olduğunu gördüm. Bazen beni düşüncelere gark etse de, çoğu zaman güldürdü. Hadi şimdi hep beraber blogumu neleri aratarak bulduklarına bakalım.
|||
konser salonunda müzik dinlerken nasıl davranmalıyız
Sanırım ilk defa gidecek, o yüzden bir ön hazırlık yapmak istiyor. Mesela nereye oturmalıyız, slow şarkılarda çakmak yakıp sallamak mı gerekiyor, oturup mu çığırtmalıyız, yoksa zıp zıp zıplamalıyız mı gibi konular oldukça kafasını karıştırıyor olmalı.
arzu küçük sırlar omuz süsü
Öhöm öhöm, millet neler dikkat ediyor demek istiyorum. Bari bulabildin mi, onu sorayım.
ayse ozyilmazel acun ilicaliyi tras etti
Öyle mi olmuş? Gerçekten çok ilginç. Yalnız benim içim feci fesat, ilk bunu okuduğumda “oha etek tıraşı mı?” diye düşünmüştüm. Sahi, ne tıraşı kuzum?
beni sikmek istediğini nerden bilebilirdim
Bunu almasam ölürdüm. Nedir bu yahu? Sevgilisine mi söylüyor acaba, nette araştırma mı yapmak istiyor anlayamadım. Bir de bunu yazanın söylediğini düşündüm, sanki böyle gayet sakin bir şekilde kuruyor bu cümleyi. Gazozuna ilaç atarsa istiyordur kesin, haberin olsun.
biten ilişkiyi laf sokma
Bunu blogumdan öğrenemezsin. En güzel şekilde Demet Akalın şarkıları dinle diyorum, zaten o karı sürekli bu durumla ilgili şarkılar söylüyor. E, popülaritesini neye borçlu zaten?
castın bibır ı dövmek isteyenler
Biber oğlanı dövmek isteyen eminim çoktur. Ama sevenleri de oldukça var. Yalnız bibır yazmana bittim, demiş olayım. Bloguma Biber oğlanı yazarak gelenler büyük hayal kırıklığı uğruyor olmalı.
evde aşçı hizmetçiyi sikiyor
Nedir bu şimdi allasen? Akıl fikir verin bu insanlara diyorum. Bir de neden aşçı. Şoför olsa olmuyor mu? Yalnız kabak hep hizmetçilerin başına patlıyor, yazık lan onlara da. Hayır anlamadığım olay, blogumda böyle şeyler hiç yok. Nasıl yönlendiriyor, işte onu hiç bilmiyorum.
hyun bin sexs görünüleri
Bari düzgün yazıp arasaydı. Öyle görüntüler mi varmış, vay be! Boşuna arama derim, olsa hayranları şimdiye kadar her yere dağıtırdı aha.
karim beni bosadi
Ee ne yapalım yani? Gidip bunu neden internete yazar ki bir insan? Başka boşanan erkeklerle dertleşmek gibi bir amacı mı var? Bu insanı bulup neden böyle bir şey yazdın diye sormak istiyorum, gerçekten!
vakıf gureba ya hangi otobüsler geçiyor
Bunu yazıp arayana kadar İETT’nin sitesine girip baksana. Te Allah’ım..
“Bonus”
gong yoo öldü
Ağzından yel alsın! O nasıl şey öyle. Ağzına ağzına vururum valla.
***
Bir de bu zamana kadar bana en çok ziyaretçi gönderen ilk 5 blogu yazmam gerekiyor. Hemen onlara da bakalım.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Acemİlİğİnİ Manİsa'da Yapacak Askerler İçİn Önemlİ Bİlgİler

Herkese yeniden merhaba. Biliyorum eskisi gibi sık yazmıyorum, ama geç de olsa bu konu hakkında bir şeyler yazacağım için mutluyum. Bugünkü konumuz askerlik. Ben 354 KD olarak askerliğimin acemiliğini Manisa'da, ustalığını ise Kıbrıs'ta yaptım. Daha önceden bilgiler toplamıştım ama sağlam ve toplu bir kaynak bulmakta zorlanmıştım maalesef. Ben de sonra buralara gidecek arkadaşlar aynı durumu yaşamasın diye kaynak niteliğinde bu yazıyı yazıyorum. Kasım celbinde gidecek olan arkadaşlara da şans ve sabır diliyorum. Umarım bir an önce biter. Kısa dönem, uzun dönem... Hiç fark etmez. Manisa Batı Kışla'ya ve Kıbrıs'a, özellikle Magosa'ya askerliğin düştüyse bu yazı tam sana göre. Okumadan geçme sakın... Ayrıca Lefkoşa ve Girne hakkında da bilgiler vereceğim ucundan... Bu yazıda Manisa'dan bahsedeceğim, diğer yazıda ise Kıbrıs. Usta birliği olduğu için Kıbrıs daha uzun sürecek.


Acemi Birliği Manisa Batı Kışla 
Başlıyoruz. Arkadaşlar ben askerliğimi öğrendikten sonra int…

Güney Kore'ye Gİtme ve Yerleşme Yöntemlerİ

Uzun bir aradan sonra yeniden karşınızdayım... Özlediniz mi beni? :) Yazmış olduğum "Bigbang'e hediye gönderme"yazısı tam olarak bir geri dönüş değildi. Asıl dönüşü bu yazıyla yapıyorum. Aslında böyle bir yazı yerine taslaklarımda yer alan "askerlik" yazısını bitirip yayınlayacaktım ama askerliği şu sıralar aklıma getirmek istemiyorum. O yazı için biraz daha bekleyeceğiz. Peki neden böyle bir yazı yazmak istedim? Tek cümleyle "ben de bilmiyorum" Akşam akşam eğlenmek istedim, bu konu üzerinden de eğlenceli bir şeyler karalayayım dedim. 

Bu yazıdaki örnek ülkemiz Güney Kore ama siz bunu Japonya, Çin, Tayvan veya başka bir ülke için de ele alabilirsiniz. Zaten belli başlı aynı konular oluyor. Gözümüzün nuru, Türk gençlerinin hayali, ünlü dolu sokaklarıyla Seul, meşhur sahili, sevimli aksanıyla Busan, muhteşem manzarası, lezzetli deniz ürüyleriyle Jeju Adası ve diğerleri... Güney Kore kesinlikle iştahımızın açılmasına sebep oluyor değil mi? Neredeyse 10.00…

Pretty Little Liars: Sırları olan bir kıza asla güvenme.

Türkçe’ye Sevimli Küçük Yalancılar olarak çevrilen Sara Shepard’ın bu güzel serisinde şu anda 11 tane kitap bulunmakta. 12. kitap 1 Haziran 2012’de raflarda olacak. Ama ben 2 sezondur yayında olan dizisi hakkında yazacağım. Pretty Little Liars (Bundan sonra kısaltmaya gidip PLL diye bahsedeceğim) içindeki gizlilikleri çok ustacak kullanan bir gizem/gençlik dizisi.      Aslında dizimizin çok basit bir konusu var. 5 kişilik arkadaş grubunun lideri olan Alison DiLaurentis ani bir şekilde ortadan kaybolur. Bu olaydan bir sene sonra (kitapta bu süre aslında 3 senedir) geride kalan 4 kızımızı, yani bebeğim Spencer, Emily, Hanna ve Aria sms’ler almaya başlarla. Hem de A isimli biri tarafında.      Dizi bunun üzerinden ilerliyor kısaca. Tabi bu arada dağılan grubun yeniden bir araya gelmesi, A’nin kim olduğunu öğrenme çabaları, beyin fırtınaları, aşklar, ihtiraslar ve sorular, sırlar, sorular, sırlar, sorular, sırlar.. A kim? Kızlardan ne istiyor? Alison ölmedi mi? Sadece onun bildiği sı…